Awaria hydrauliczna-Bezpieczne hamulce

Awaria hydrauliczna-Bezpieczne hamulce

Hamulec hydrauliczny-bezpieczny to urządzenie hamujące zaprojektowane tak, aby automatycznie włączało się i przykładało siłę hamowania w przypadku awarii układu hydraulicznego, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo pracy sprzętu.
Wyślij zapytanie
Opis

Awaria hydrauliczna-Bezpieczne hamulce to układy hamulcowe-załączane-i hydrauliczne-zwalniane, zaprojektowane tak, aby zapewnić automatyczne hamowanie w przypadku utraty ciśnienia hydraulicznego.


Tryb pracy:Normalnie zamknięty (sprężyna-założona w celu natychmiastowego hamowania w przypadku utraty ciśnienia hydraulicznego).


Zgodność grubości dysku:Profile zoptymalizowane o grubości 15 mm lub 30 mm.


Zakres siły mocowania:1650 N do 288 000 N (dostępne-niestandardowe konfiguracje do dużych obciążeń).

 

Jak działają awarie hydrauliczne-bezpieczne hamulce

 

• Ciśnienie hydrauliczne cofa tłoczysko, otwierając ramiona hamulca.
• Tarcza hamulcowa obraca się swobodnie podczas normalnej pracy.
• Utrata ciśnienia hydraulicznego lub system wyłącza się.
• Sprężyny tarczowe dociskają ramiona hamulca, dociskając klocki hamulcowe do tarczy.
• Urządzenie bezpiecznie zwalnia i zatrzymuje się.

 

Cechy

 

Szybka reakcja
Czas reakcji 0,15–0,2 s umożliwiający natychmiastowe hamowanie w przypadku awarii zasilania lub układu hydraulicznego.

 

Inteligentne monitorowanie
Zintegrowane czujniki PLC zapewniają-monitorowanie stanu hamulców i zużycia klocków w czasie rzeczywistym.

 

Długa żywotność
Odporne na zużycie-klocki organiczne/spiekane zapewniają stabilny współczynnik tarcia i zmniejszone wymagania konserwacyjne.

 

Automatyczna awaria-Bezpieczna ochrona

Konstrukcja ze sprężyną-automatycznie włącza hamulec w przypadku utraty ciśnienia hydraulicznego.


Hamulec hydrauliczny-bezpieczny

Awaria hydrauliczna 5SH/450SH/4SH/3SH-Bezpieczny hamulecSprężyna-załączana, zwalniana hydraulicznie – odpowiednia dla tarcz o grubości: 15 mm lub 30 mm

 

product-1200-917

 

Dane techniczne

 

5SH450SH4SH3SZ
Maksymalna siła hamowania (N)16503340588010170
Ciśnienie zwolnienia (bar)100100100100
Czas reakcji (y)0.150.150.20.2
Waga (kg)27286295

 

Średnica dysku Φ B (mm)315355400450500560630710800
5SHMaksymalny moment hamowania (Nm)190220260300340390460
A(mm)159165172179187195206
C(mm)99119142167192223258
450SHMaksymalny moment hamowania (Nm)38045051060068077090010301180
A(mm)159165172179187195206218231
C(mm)99119142167192223258298344
4SHMaksymalny moment hamowania (Nm)95011201270150017502000
A(mm)225232241251262274
C(mm)133157185218256299
3SZMaksymalny moment hamowania (Nm)160018202100250029003350
A(mm)287295305317331346
C(mm)103127155188226269

 

Tabela wymiarów całkowitych

 

ModelEFGHKMNSTRdmnstopień
5SH200245155152801587.517512020015429013 stopni
450SH200245155152801587.517512020015429013 stopni
4SH260355852034320117.5210165270225712217 stopni
3SZ360490802543520117.5210165270226812820 stopni
Uwaga: określone modele i wymiary konstrukcyjne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

 

Awaria hydrauliczna ST1SH/ST2SH/ST3SH-Bezpieczny hamulec

 

Sprężyna-załączana, zwalniana hydraulicznie – odpowiednia dla tarcz o grubości: 30 mm

product-1200-1037

 

Dane techniczne

 

ST1SHST2SHST3SH
Maksymalna siła hamowania (N)Hamowanie awaryjneHamulec serwisowyHamowanie awaryjneHamulec serwisowyHamowanie awaryjneHamulec serwisowy
35000250007000050000147000105000
Ciśnienie zwolnienia (bar)100100100
Czas reakcji (y)0.20.20.2
Waga (kg)117117118
Uwaga: określone modele i wymiary konstrukcyjne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

 

Awaria hydrauliczna ST4SH-Bezpieczny hamulec

 

Sprężyna-załączana, zwalniana hydraulicznie – odpowiednia dla tarcz o grubości: 30 mm

product-1200-1104

 

Dane techniczne serii ST4SH

 

Maksymalna siła hamowania
Służy do hamowania awaryjnegoN120000 (podkładka A) ST4-A
Używany do hamowania roboczegoN90000 (podkładka M) ST4-M

 

Hamulec *Odstęp między podkładką a tarczą: 1mm
Zwolnij ciśnieniebar   100
Całkowicie zwolniona pojemność wypornościowacm³110 Każdy tłok 55cm³
Całkowita objętość cylindracm³408 Każdy tłok 204cm³
Czas reakcji As   0.2
Waga Ckg   285

 

Awaria hydrauliczna ST5SH-Bezpieczny hamulec

 

Sprężyna-włączona, zwolniona hydraulicznie

product-1200-1188

 

Dane techniczne serii ST5SH

 

Maksymalna siła hamowania
Służy do hamowania awaryjnegoN293000 (podkładka A) ST5-A
Używany do hamowania roboczegoN220000 (podkładka M) ST5-M

 

Hamulec
Zwolnij ciśnieniebar190
Całkowicie zwolniona pojemność wypornościowacm³120 Każdy tłok 60cm³
Całkowita objętość cylindracm³678 Każdy tłok 339cm³
Czas reakcjis0.2
          Wagakg440
Uwaga: określone modele i wymiary konstrukcyjne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

 

Awaria hydrauliczna ST10SH/ST16SH/ST25SH/ST40SH-Bezpieczny hamulec

 

Sprężyna-włączona, zwolniona hydraulicznie

product-1200-632

Wzór momentu hamowania: Śruby łączące:ST10SH: Moment hamowania (Nm)=Siła hamowania/1000 × (Φ B/2-75) ST10SH: 8 sztuk śrub M24, klasa 12.9, moment dokręcania: 1000N. MST16SH: Moment hamowania (Nm)=Siła hamowania/1000 × (Φ B/2-90) ST16SH: 8 sztuk śrub M30, klasa 12.9, moment dokręcania: 1350N. MST25SH: Moment hamowania (Nm)=Siła hamowania/1000 × (Φ B/2-90) ST25SH: 8 sztuk śrub M30, klasa 12.9, moment dokręcania: 1500N. MST40SH: Moment hamowania (Nm)=Siła hamowania/1000 × (Φ B/2-100) ST40SH: 8 sztuk śrub M39, klasa 12.9, moment dokręcania: 5000N. M

 

Dane techniczne

 

ST10SHST16SHST25SHST40SH
Maksymalna siła hamowania (N)81000150000200000288000
Szczelina (mm)2112
Ciśnienie zwolnienia (bar)130150150190
Czas reakcji (y)0.20.20.20.2
Waga (kg)218286

 

Tabela wymiarów całkowitych

 

ModelSTHdMNGLFKQAUWVR
ST10SH454519025951305530031519045358848288648
ST16SH6570260321101356534537020545358848288600
ST25SH7290302321301506538040022060508848288650
ST40SH100100367411682191005224622681191009050306630
Uwaga: określone modele i wymiary konstrukcyjne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

 

Rozwiązania branżowe

 

Nasze hamulce hydrauliczne-bezpieczne w przypadku awarii zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać-skuteczne zatrzymanie i zatrzymanie w trudnych-obciążonych środowiskach na całym świecie:

 

Transport materiałów i maszyny portowe:Żurawie kontenerowe (STS), suwnice bramowe,-wciągniki do dużych obciążeń i wciągarki.

 

Górnictwo i hutnictwo:Napędy taśm przenośnikowych, wyciągarki kopalniane, wciągniki i napędy pieców.

 

Energia odnawialna:Systemy odchylenia turbiny wiatrowej i hamowanie awaryjne głównego wirnika.

 

Ropa naftowa i gaz / morskie:Rysunki, wciągarki morskie i parkingi wałów napędowych statków.

 

Ekosystem zapewnienia jakości i zaufania

 

Jako uznany producent przemysłowych systemów sterowania ruchem, nasz proces produkcyjny jest zgodny z rygorystycznymi protokołami jakości:

 

Testowanie i walidacja:Przed wysyłką przeprowadzono 100% testów obciążenia, czasu reakcji i zmęczenia ciśnieniowego.

 

Dostarczona dokumentacja:Pełne certyfikaty testów materiałowych (MTR), dzienniki testów dynamicznych i obszerne instrukcje konserwacji dołączone do każdej dostawy.

 

Zgodność:Posiada certyfikat ISO 9001:2015. Dostępne są modele-przeciwwybuchowe CE i ATEX.

 

20251028113417bbedf(001)
2025102811332541c1f(001)
2025102811335566f2f
20251028114003669d7(001)

 

Często zadawane pytania

 

P: Czy te hamulce nadają się do trudnych warunków zewnętrznych na morzu lub przybrzeżnym?

O: Tak. Dostępne są opcjonalne powłoki-odporne na korozję i specjalne powłoki ochronne do stosowania w trudnych warunkach zewnętrznych i morskich.

P: Czy udostępniacie modele CAD do integracji inżynieryjnej?

O: Tak. Rysunki STEP, IGES i DWG są dostępne w ciągu 24 godzin od udostępnienia wymagań technicznych.

P: Jaka dokumentacja jest dołączona do przesyłki?

Odp.: Do każdego urządzenia dołączony jest certyfikat testu fabrycznego (dzienniki obciążenia dynamicznego/ciśnienia), raporty z testów materiałowych (MTR) oraz instrukcja obsługi i konserwacji w języku angielskim.

P: Jaki jest typowy czas realizacji?

Odp.: 2–3 tygodnie w przypadku modeli standardowych; 4–6 tygodni w przypadku niestandardowych partii OEM. Obsługiwane warunki wysyłki międzynarodowej: FOB, CIF, DDP.

 

Popularne Tagi: hamulce hydrauliczne-bezpieczne, Chiny-bezpieczne hamulce hydrauliczne, producenci, dostawcy, fabryka, Elektryczne hydrauliczne hamulce tarczowe, Hydrauliczny hamulec tarczowy z ramieniem zaciskowym, Hydrauliczne hamulce tarczowe, Hydrauliczne hamulce o działaniu bezpośrednim, Przemysłowe hamulce hydrauliczne, SBD Bezpieczny hamulec tarczowy